Google+
en

DOWNLOAD

Marlin Firmware

Marlin Firmware do elektroniki RAMPS 1.4 + Arduino. Przystosowany do drukarek Omni3D: Rapcraft SingleHead, Rapcraft Dualhead, Factory SingleHead, Factory DualHead. Wgrywanie firmware’u jest opisane w instrukcji obsługi.

Pobierz

Instrukcja – RapCraft 1.4

Instrukcja obsługi – pierwsze kroki RapCraft 1.4

Pobierz

Instrukcja Factory 1.2

Instrukcja obsługi – pierwsze kroki Factory 1.2

Pobierz

Instrukcja – Architect 1.1

Instrukcja obsługi – pierwsze kroki Architect 1.1

Pobierz

Mocowanie Filamentu

Wydrukować i zamocować wg. instrukcji obsługi.

Pobierz

HOST – Printrun / Pronterface WIN

Program do obsługi drukarki – tzw. Host. W przypadku gdy nie mamy panelu LCD na drukarce host służy do obsługi drukarki. Kontroluje on temperaturę, możemy sterować osiami, zerować pozycję (home). Przede wszystkim służy do przekazywania partii gcode do drukarki.

Pobierz

Slic3r 1-0-1

Slic3r to zaawansowany program, dzięki któremu możemy przygotować pliki stl do druku. Zawiera wiele opcji, które pomogą przygotować zaawansowane pliki gcode, które pozwolą na stworzenie ładnego wydruku.

Windows:
Pobierz x86Pobierz x64

MAC:
Pobierz

Linux:
Pobierz x86Pobierz x64

Cura 14.07

Cura to program, który ułatwia proces przygotowania plików do druku przestrzennego. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje, które sprawią, że druk 3D będzie możliwie najbardziej efektywny. Cura to także przyjazny sposób instalacji i prosty, wygodny ekran obsługi.

Windows:
Pobierz

MAC:
Pobierz

Linux:
Pobierz x86Pobierz x64

Praca w Omni3D

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się spółką w branży druku 3D, poszukuje młodych, zdolnych ludzi na stanowiska związane z badaniami i rozwojem technologii, składaniem urządzeń, kontrolą jakości i innych. Zatrudniamy praktycznie od ręki ludzi w ramach stażów i praktyk. Dołącz do zespołu blisko 50 pasjonatów tej przyszłościowej technologii.

Kontakt

Bezpieczne zakupy